Loš početak naših ekipa

Slavija bolja od TromeđeDrugi deo prvenstvene trke u Potiskoj ligi otpočeo je 16. marta 2014. godine.

Ekipe sa područja mesne zajednice Banatsko Aranđelovo, ako je suditi na osnovu ostvarenih rezultata iz prvog dela prvenstva, kao i rezultata sa otvaranja prolećnog dela prvenstva, sva je prilika, ni u nastavku sezone neće ostvariti zapaženije rezultate. Na žalost…

Stečeni utisak je, nakon bledih izdanja jesenas, kao i prvih poraza ovog proleća, reklo bi se, potpuno opravdan…

Naime, Hajduk je prvu utakmicu u nastavku prvenstava izgubio od Potisja u Kanjiži sa 4:1, dok je Slavija na gostovanju Jedinstvu u Srpskom Krsturu, posle očajne igre, ubedljivo poražena sa 6:2 (3:1).

U proteklom kolu, Hajduk je još jednom izgubio na gostovanju, ovoga puta od Graničara iz Đale sa 5:0, dok je Slavija uspela da na svom terenu, teškom mukom,  savlada ekipu Tromeđe iz Majdana sa 1:0 (1:0).

U narednom kolu Hajduk dočekuje Tisu iz Padeja, dok Slavija ide na noge jednom od prvih favorita za naslov prvaka Obiliću iz Novog Kneževca.

Nadamo se da će naši momci, ipak uspeti da podignu nivo igre u nastupajućem periodu i da će, shodno tome, beležiti bolje rezultate u nastavku prvenstva.